У конкурсі есе на тему європейського самоврядування переміг нарис про Дрогобич

ГО “Молодіжна альтернатива” оголосила переможців конкурсу есе “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”

3 квітня ГО “Молодіжна альтернатива” оголосила переможців конкурсу есе “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримувала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час конкурсу, який тривав із 15 січня до 15 лютого, молодь мала можливість презентувати свій регіон / місто / населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем і європейських моделей розвитку.

“Коли ми розпочинали конкурс, то боялися, що в ньому візьмуть участь тільки жителі великих міст, а нам так хотілося достукатися до маленьких сіл і селищ. І як ми були здивовані, що 70% робіт присвячено саме невеликим населеним пунктам”, – сказала голова ГО “Молодіжна альтернатива” Людмила Кудіна.

Переможцями конкурсу стали:
1. Тетяна Микитяк, “Вільне королівське місто Дрогобич: уроки демократії”
2. Юлія Фінгарет, “Історія шоколадного міста”
3. Олеся Петелько, “Мій Шаргород”
4. Артем Столяр, “Моє місто — Дніпропетровськ”.

ГО “Молодіжна альтернатива”
Людмила Кудіна
(044) 592 86 69
e-mailmol-alt@yandex.ru

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: