У Комсомольську стартував проект «Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м. Комсомольську»

15 липня 2010 року у м. Комсомольську Полтавської області відбулася стартова конференція проекту «Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м. Комсомольську», що реалізовується ГО «Центр муніципального розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У конференції взяли участь представники міської влади та найбільш активні представники громадськості міста.

Основною метою конференції була презентація міській владі та громадськості проекту “Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив у м. Комсомольську”, ознайомлення учасників конференції з його цілями, завданнями та очікуваними результатами від реалізації проекту.

Учасників привітав міський голова. Він відзначив, що міська влада виділяє кошти з міського бюджету та намагається залучати кошти з інших джерел для фінансування проектів, спрямованих та всебічний розвиток територіальної громади. І тому перемога громадської організації “Центр муніципального розвитку” у конкурсі та отримання фінансування від міжнародного фонду “Відродження” є ще одним важливим кроком місцевої спільноти на шляху до громадянського суспільства та реальна можливість вирішення частини своїх проблем.

Багато теплих слів прозвучало на адресу ГО “Центр муніципального розвитку”, міської влади та інших учасників конференції. Керівники громадських організацій говорили, зокрема про своєчасність та необхідність реалізації такого проекту у місті.

Наталія Тягай, керівник ГО “Центр освітніх програм”:

“Важко переоцінити роль і місце громадських організацій у розвитку громадянського суспільства, у розвитку партнерських відносин суспільства і держави. Держава не може перебрати на себе всі функції і вирішувати всі проблеми які виникають у суспільстві. І тому громадянам дано право об’єднуватися для вирішення якихось власних інтересів, інтересів певних груп і, об’єднуючись, громадяни вже без участі держави вирішують ці проблеми.

Я вважаю наше місто одним з лідерів у розвитку громадянського руху …І сьогоднішня наша зустріч є, з одного боку свідченням ініціативи громадських організацій, а з другого боку – підтримки владою громадських організацій.”

Ірина Ковра, керівник ГО “Ліга партнерів”:

“Такое доверие в адрес общественных организаций города, такая сумма – это говорит о многом: о Вашем (общественных организаций) огромном титаническом труде. И все это для города, все это видно в городе… Все они (общественные организации) нуждаются в деньгах. Они и без денег много делают, а если дать им деньги – они “горы свернут”.

Валентина Сергачова, ГО “Гардарік”:

“Вы представляете, сколько проблем мы можем “поднять”? То, чего не видит наша власть. Ведь, я думаю, администрации очень тяжело работать, когда крутишься в одних вопросах… А когда есть поддержка самого народа, то есть общественности города, это поможет решить очень многие вопросы и не на голом энтузиазме. Мы очень рады, что те проекты, которые мы уже реализовали, они не закончены, они продолжают жить. И теперь у нас есть планы. Уже помимо того, что было, ты видишь перспективы.”

Ірина Зеленська. ГО “Культ-тур”:

“На сьогодні ми маємо ряд проектів, які ми хотіли би втілити силами нашої громадської організації. Але ми розуміємо, що не вистачає на все коштів. І саме завдяки громадській організації “Центр муніципального розвитку” наші громадські організації будуть мати можливість отримати, так би мовити, методичний досвід, спробувати писати проекти, спробувати презентувати їх і спробувати отримати кошти хоча б на те, щоб реалізувати якісь свої початкові проекти. Також я думаю, що цей проект дасть поштовх для того, щоб активізувати діяльність нашої громади, для того, щоб піднятись і сприяти розвитку територіальної громади, активної громадянської позиції і об’єднати, активізувати наші громадські організації. І, звичайно ж, ініціативним групам і громадським організаціям дається шанс не тільки мріяти про те, що хотілося б зробити у нашому місті, але й шанс для того, щоб реально можна було це втілити.”

Контакти: громадська організація Центр муніципального розвитку, 39800 Полтавська обл., м.Комсомольськ , вул. Миру, 24 т. факс ( 05348) 2-58-49, 2-40-12, E-mail: dnipro@km.pl.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: