У Ківерцях створено перший квартальний комітет

У місті Ківерці (Волинська область) створено перший квартальний комітет – “Приозерний”

У місті Ківерці (Волинська область) створено перший квартальний комітет – “Приозерний”. Інформаційну й методичну підтримку активістам при створенні комітету надавав Ресурсний центр для ОСН у Луцьку, діяльність якого координує Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

25 жовтня Ківерцівська міська рада дала дозвіл на створення квартального комітету “Приозерний”. Він діятиме на території вул. Дружби, вул. Наливайка, вул. Пархоменка, вул. Молодіжної, вул. Промислової.

Мешканці цих вулиць вирішили об’єднатися в ОСН для покращення благоустрою на території, де вони проживають, визначення першочергових локальних проблем, донесення їх до міської влади та контролю за їх вирішенням.

Як відомо, ОСН мають право замовляти й контролювати комунальні роботи (вивезення сміття, прибирання снігу, освітлення тощо), представляти разом з депутатами інтереси жителів у міській раді, вносити пропозиції та поправки до проектів міських програм, контролювати якість житлово-комунальних послуг, контролювати якість ремонту в будинках. Крім того, міська рада може делегувати ОСН деякі свої повноваження.

Графік роботи Ресурсного центру: понеділок, субота 9:00 – 14:00, вівторок-п’ятниця 9:00 – 17:00. Телефон для довідок: (0332) 78 59 52. Адреса: Луцьк, вул. Глушець, 49.

Близько місяця тому квартальні комітети було створено в Луцьку та Рожищі.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: