У Кіровську навчали основним засадам функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

12 лютого 2010 року в м. Кіровську Луганської області відбувся тренінг із активом об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп зі створення ОСББ.

Тренінг провів Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» у рамках проекту: «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп зі створення ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відкрив тренінг секретар Кіровського міської ради Єгор Свистухін.

Він підкреслив важливість проведеного заходу для просування реформи житлово-комунального господарства через розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Керівник тренінгу, голова громадської організації «Політсоціум» Володимир Іванов ознайомив слухачів з планом тренінгу та зробив огляд підготовленої літератури й роздавального матеріалу. Відповідно, в допомогу слухачам було підготовлено три довідники: «Настільна книга голови ОСББ», «Послідовність дій ініціативної групи по створенню та реєстрації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Практика діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Луганській області по захисту своїх інтересів».

Основні питання тренінгу: варіанти керування ОСББ; розрахунок тарифу на утримання будинку та прибудинкової території; захист інтересів ОСББ від підприємств-монополістів, що надають послуги ЖКГ; організація та проведення поточного й капітального ремонту.

Контакти :

Громадська організація «Луганський обласний центр політичних

та соціологічних досліджень «Політсоціум»

Керівник організації – Володимир Іванов

Тел/факс (0642) 52-81-31

Е-mail:politsocium@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: