У Кіровограді волонтери–психологи ділилися досвідом реабілітації військових

Психологи-волонтери провели круглий стіл на тему: «Особливості організації психологічної допомоги та психологічного супроводу учасників бойових дій на базі Кіровоградського обласного госпіталю».

Психологи-волонтери провели круглий стіл на тему: «Особливості організації психологічної допомоги та психологічного супроводу учасників бойових дій на базі Кіровоградського обласного госпіталю».

Про це повідомила керівник Кіровоградського відділення ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”, Анна Колева.

Участь у круглому столі взяли різні громадські організації, волонтери, державні структури та  представники ДЦНС.  

На заході виступив головний лікар госпіталю, кандидат медичних наук – Геннадій Сябренко  Він розповів про налагодження спільної роботи з психологами з перших днів госпіталізації учасників АТО та про ідею створення Центру медико-психологічної  реабілітації «КОМ-ПАС».

Анна  Колєва – практичний психолог,  керівник відділення ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» поділилась досвідом та результатами  організації роботи з психологічної реабілітації учасників АТО  в госпіталі.

Наталія Потапенко, волонтер-психолог, член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», провела майстер-клас для учасників круглого столу  під назвою «Робота з родичами – як фактор впливу на успішну реабілітацію учасників бойових дій».   

Так за період з вересня по грудень 2014 року госпіталізовано 225 учасників АТО, з них 57 пройшли індивідуальну програму психологічної реабілітації розроблену фахівцями психологами з урахуванням досвіду американських та ізраїльських колег. Проведено більше 20 заходів групової роботи та ресоціалізації. На сьогоднішній день до роботи в госпіталі залучено 12 психологів.  До співпраці в організації вже залучені КДПУ ім. В. Винниченка, Харківська академія після дипломної освіти, ГО «Рідний Кіровоград», ГО «Територія успіху», БФ «Відкрита Україна».

Засідання пройшло за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

За матеріалами: Новини Кіровоградщини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: