У Кіровограді вивчають якість громадських перевезень

Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Південна Ліга” здійснює моніторинг громадських перевезень у Кіровограді

Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Південна Ліга” здійснює моніторинг громадських перевезень у Кіровограді. Кошти на нього виділила Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в межах конкурсу малих проектів, який підтримала програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Активісти створили методику оцінки якості пасажирських перевезень на прикладі маршрутів, що обслуговують мікрорайони Кущівка й Катранівка. За основу цієї методики було взято західну методику вимірювання рівня якості послуг “ServQual”. Її суть полягає у порівнянні очікувань споживачів щодо якості обслуговування й оцінки споживачами якості фактично наданих послуг.

Було проведено анкетування пасажирів громадського транспорту вказаних мікрорайонів, завдяки чому визначено поточний стан надання транспортних послуг та окремих їх складових.

Результати дослідження якості пасажирських перевезень разом із рекомендаціями з поліпшення якості послуг буде надано перевізникам.

А для поліпшення транспортного обслуговування населення було оголошено конкурс “Нова ціна – нова якість”, який має визначити найкращий маршрут (з тих, що обслуговують вищезгадані мікрорайони). На основі оцінок городян, що постійно користуються громадським транспортом, буде обрано переможців конкурсу, які отримають відповідні наліпки в салонах своїх маршруток.

Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Південна Ліга”
Віталій Фросіняк
050 50 66 133
frosinyak@list.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: