У Кіровограді презентують правозахисну виставку

З 17 до 25 вересня з 10:00 до 16:00 в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) відбуватиметься правозахисна виставка “Кожен має право знати свої права”

З 17 до 25 вересня з 10:00 до 16:00 в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) відбуватиметься правозахисна виставка “Кожен має право знати свої права”. Її організовує Дитяча екологічна громадська організація “Флора” спільно з Обласною універсальною науковою бібліотекою імені Дмитра Чижевського, ГО “Територія успіху” та Кіровоградським обласним відділенням ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в межах проектів громадської організації “М’АРТ”, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету.

Відкриття – 17 вересня о 13:00.

Виставка складається з 25 панелей, що містять цікаву ілюстровану інформацію про права та свободи людини. Експозиція має декілька інформаційних частин: “Еволюція прав людини”, “Цінності прав людини”, “Окремі аспекти прав людини” та “Права дитини”.

Гідами на виставці будуть старшокласники, які пройдуть попередню підготовку.

З панелями експозиції можна ознайомитися тут

Контакти:
Кіровоградське обласне відділення
ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”
Юлія Бочарова-Туз
099 68 59 300
yuliyatuz@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: