У Києві завершилася Щорічна конференція платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

2-3 листопада у Києві тривала Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, участь у якій взяли близько 80 організацій-членів Платформи, а також запрошені гості – представники органів державної влади, дипломати, експерти.

У Києві завершилася Щорічна конференція платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

Ключовою подією першого дня конференції стала презентація дослідження «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року», яке підготували експерти УНП.

Другий день заходу був присвячений обговоренню підсумків діяльності у 2018 р. Члени Керівного комітету Платформи проінформували про успіхи і досягнення року, а також поділилися візією пріоритетних завдань на наступний рік. Як підкреслило керівництво УНП, за останні кілька років платформа стала важливим суб’єктом євроінтеграційного процесу, позицію якого беруть до уваги стейкхолдери і з яким хочуть розвивати співпрацю. Важливо не збавляти темпів і продовжувати активну діяльність, розширюючи свій вплив як на національному, так і на рівні ЄС і Східного партнерства, а також на локальному рівні.

Організації-члени Української національної платформи, які реалізовують проекти за підтримки проекту «Громадська синергія» та регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, розповіли про результати і успіхи в межах своїх проектів. Сесія продемонструвала, наскільки комплексною, багатогранною і потрібною є діяльність Платформи і проекту «Громадська синергія», і як громадянське суспільство долучається до формування політик і реформування окремих секторів.

Завершилась конференція плануванням в робочих групах. Учасники напрацювали низку ідей для спільної діяльності в найближчі місяці.

Конференція відбулась за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та виконується Міжнародним фондом «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: