У Києві запустили інформаційний термінал для комунікації між поліцією та громадянами

Із його допомогою містяни зможуть повідомити про правопорушення, свідками яких вони стали, записатись на особистий прийом керівництва, залишити відгук про роботу представників поліції.

26 березня презентували інноваційний інструмент взаємодії для громадян та журналістів. 

Микола Сіома, директор Української фундації правової допомоги: «Фундація активно працює над вирішенням проблем доступу до правосуддя і забезпечення рівних правових можливостей людей. Інформаційний термінал Національної поліції – це одне із таких рішень, результат кропіткої тривалої праці Фундації із керівництвом Національної поліції. Інформаційний термінал – це точка доступу людей до сервісів Національної поліції, яка дасть можливість киянам та поліцейським ефективно взаємодіяти». 

Костянтин Бушуєв, заступник голови Національної поліції України: «Інформаційний термінал – це сучасний пристрій, який дозволяє людині отримати інформацію, яка стосується діяльності поліції, громадських організацій, і отримати у разі потреби зворотній зв’язок. Завдяки йому більш ніж 3,5 мільйони громадян та майже 10 тисяч працівників поліції будуть поєднані із допомогою таких сучасних технічних рішень, які дадуть можливість нам почути вас і навпаки. Рішення дуже просте і ефективне, але у той же час сучасне і перспективне». 

Олександр Сушко, виконавчий директор міжнародного фонду «Відродження»: «Для Міжнародного фонду “Відродження” це гарний приклад того, яким чином досягається належний рівень співпраці між державними органами та благодійною організацією, яка прагне допомогти державі забезпечити належний рівень сервісів, зручних для людей. Для нас це далеко не перший приклад взаємодії із Національною поліцією, але цей пілотний проект, сподіваємося, стане початком певної нової традиції запровадження інформаційних технологій, які в найбільшій мірі відповідають запитам людей. Важливо, аби ця практика пішла в регіони, де громадяни можуть відчувати певний дефіцит прямої комунікації і донесення інформації до державних органів влади».

Інформаційні термінали розроблені Національною поліцією України у співпраці з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФВ та Посольства США в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: