У Києві відкрився правовий клуб «PRAVOKATOR»

19 грудня відбулося відкриття п’ятого міжрегіонального правового клубу «PRAVOKATOR» у Києві. Це заклад нового формату, який забезпечить подальший розвиток системи надання правової допомоги громадянам та створить передумови для переходу на якісно новий рівень надання правових послуг – забезпечення правової обізнаності та посилення інституційної спроможності громад.

19 грудня відбулося відкриття п’ятого міжрегіонального правового клубу «PRAVOKATOR» у Києві.Про це повідомляє Урядовий портал

Це заклад нового формату, який забезпечить подальший розвиток системи надання правової допомоги громадянам та створить передумови для переходу на якісно новий рівень надання правових послуг – забезпечення правової обізнаності та посилення інституційної спроможності громад.

«Такі Майданчики як «PRAVOKATOR» перетворюють Україну на модель, яка може бути прикладом для наслідування. Ми будемо продовжувати допомагати цій системі, аж поки вона не досягне загальновизнаного успіху», – заявив під час відкриття виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко.

У відкритті клубу також взяли участь Міністр юстиції України Павло Петренко, посол США в Україні Марі Йованович, Тимчасово повірений у справах Посольства Канади в Україні Руслан Кац, Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк та інші гості.

«Відкриття міжрегіональних правових клубів стало наступним етапом у розвитку системи безоплатної правової допомоги. Перший такий клуб ми запустили в роботу 30 березня у Дніпрі. Потім аналогічні заклади відкрили двері у Львові, Одесі та Харкові. І сьогодні ми завершуємо формування системи правових клубів та урочисто відкриваємо «PRAVOKATOR» у Києві», – зазначив Павло Петренко.

За словами посла США в Україні Марі Йованович, для неї честь бути частиною проекту створення правових клубів, які стали місцем для навчання працівників системи безоплатної правової допомоги. Вони стали ресурсом як для навчання, так і базою даних для людей, які мають питання і можуть тут знайти відповіді на ці питання.

Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк у свою чергу зазначив, що у березні 2015 року Уряд України підписав Угоду з Урядом США про допомогу у галузі правоохоронної діяльності та кримінальної юстиції. Першим пунктом Спільного плану дій у цій Угоді було саме Створення Регіональних ресурсних платформ, які зараз мають назву Правові клуби «PRAVOKATOR».

«Переконаний, що Київський «PRAVOKATOR» стане ще одним потужним хабом юридичного спрямування», – підкреслив він.

«Майданчики «PRAVOKATOR» об’єднують представників державних органів, працівників системи безоплатної правової допомоги, громадськість. Такий нетворкінг є особливістю цієї ініціативи. Вітаю вас з цією неймовірною роботою, яку ви зробили. Впевненість українців у тому, що вони захищені, є невід’ємною частиною євроатлантичної інтеграції України», – підкреслив Тимчасово повірений у справах Посольства Канади в Україні Руслан Кац.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: