У Києві відбулася 55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору

7-10 жовтня 2009 року у Києві відбувалася 55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору “Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті”. Це найбільш представницький громадський форум з питань міжнародної безпеки, який щорічно проводиться в країнах-членах Асоціації.

До Києва завітали більш як 300 делегатів із 42-х країн, серед яких провідні фахівці у сфері міжнародних відносин, експерти, дипломати, військові. У заході взяли участь відомі українські політики, науковці, громадські діячі.

Тематика цьогорічної Генеральної Асамблеї охоплювала широкий спектр проблем, зокрема розширення НАТО, розробку нової Стратегічної концепції Альянсу, подальші дії союзників в Афганістані, посилення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні. Особлива увага приділялася ролі України в міжнародній безпековій політиці.

7 жовтня 2009 року в приміщенні конференц-залу готелю “Русь” (м. Київ, вул. Госпітальна, 4)  відбулася прес-конференція організаторів Асамблеї за участі Президента Асоціації Атлантичного Договору Карла Ламерса, Генерального Секретаря ААД Троелса Фролінга, президента Атлантичної Ради України Вадима Гречанінова, віце-президента АРУ Олега Кокошинського та голови комітету європейської інтеграції ВРУ Бориса Тарасюка.

8 жовтня 2009 року у конгрес-холі готелю “Президент” (м. Київ, вул. Госпітальна 12) під час урочистої церемонії відкриття Генеральної Асамблеї відбулася трансляція відео звернення Президента України Віктора Ющенка. “Життя у вакуумі безпеки – це життя у небезпеці.  Наголос на цьому потрібне для українського суспільства. Ця асамблея підтверджує стратегічну можливість нашого вступу до НАТО. І наш курс незмінний,бо він відповідає національним інтересам. Ми думаємо про те, як буде розвиватися наша співпраця надалі. Важливо, що ААД виносить це питання на обговорення в Києві. Ми –вільна держава, яка хоче добра”.

9 жовтня на пленарній сесії ААД було розглянуто такі питання як нова стратегічна Концепція НАТО, Афганістану, розширення НАТО та партнерства, енергетична та фінансова безпека у розширеному Чорноморському регіоні.

Офіційний сайт Генеральної Асамблеї: http://ata55ga.wordpress.com

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: