У Києві відбудеться зустріч із литовськими культурними діячами

27 травня о 18:00 у Києві відбудеться зустріч із литовським поетом Томасом Венцловою та літературознавцем Егідіюсом Александравічюсом. Тема зустрічі – “Коли закінчується СРСР і починається Європа?”

27 травня о 18:00 у Києві, у книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3), відбудеться зустріч із литовським поетом Томасом Венцловою та літературознавцем Егідіюсом Александравічюсом. Тема зустрічі – “Коли закінчується СРСР і починається Європа?” Захід організовують книгарня “Є” та Посольство Литовської Республіки в Україні в межах спільного проекту “Європейський досвід: Литва” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Томас Венцлова – відомий литовський поет, перекладач, літературознавець і правозахисник. Активний учасник дисидентського руху, співзасновник Литовської Гельсінської групи. В еміграції підтримував близькі стосунки з багатьма відомими письменниками, серед яких були Йосиф Бродський і Чеслав Мілош. Перекладав литовською вірші Томаса Еліота, Шарля Бодлера, Федерико Гарсіа Лорки, Езри Паунда, Жака Превера, Кароля Войтили, Чеслава Мілоша та Йосифа Бродського. Викладав в університеті Берклі та у Єльському університеті. Займається дослідженням віршознавства, історії російського Срібного віку, польської, а також сучасної та класичної литовської літератури.

Егідіюс Александравічюс – професор Університету в Каунасі, історик культури та літературознавець. Президент ради директорів “Відкритої громадської фундації Литви”, член ради директорів Асоціації литовських філологів, член Литовської історичної спілки.

Контакти: Книгарня “Є”, Оксана Щур, 066 174 11 95

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: