У Києві відбудеться відкрита лекція, присвячена мультикультуралізму в Євросоюзі

25 травня о 18:00 у Києві відбудеться відкрита лекція “Європейський Союз перед проблемою мультикультуралізму”

25 травня о 18:00 у Києві, у книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3), відбудеться відкрита лекція “Європейський Союз перед проблемою мультикультуралізму”. Її прочитають дослідниця Центру політичних досліджень при Університеті політичних наук (Париж) Жані Пелабе та доктор філософії Університету вільних наук (Брюсель) Жюстін Лакруа. Захід підтримують журнал “Український Тиждень” і Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Жані Пелабе – філософ за освітою, дослідниця Центру політичних досліджень при Університеті політичних наук (Париж). Працювала в університеті “Сорбона”, Монреальському університеті, Оксфордському університеті, Університеті вільних наук у Брюсселі та в Люксембурзькому університеті. Її роботи стосуються процесів інтеграції, концептів політичної спільноти та “життя разом” у плюралістичних демократичних спільнотах.

Жюстін Лакруа – політолог, доктор філософії, випускниця Університету вільних наук у Брюселі. Викладачка, дослідниця політичних наук. Стажувалася в Окфордському університеті, викладала в університеті “Сен-Луї”. Наразі викладає в Університеті вільних наук. З 1991 до 1998 року була делегатом у місії Представлення Франції в Європейській комісії, учасницею команди президента Єврокомісії Жака Дельора та делегатом дослідницького угруповання “Наша Європа” в Парижі. Тема докторської дисертації – “Комунітаризм versus лібералізм: який модуль політичної інтеграції? Нормативні припущення політичної європейської спільноти в світлі сучасних інтелектуальних дискусій”.

Контакти: Книгарня “Є”, Оксана Щур, 066 174 11 95

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: