У Києві відбудеться міжнародна конференція з ґендерної політики

5-6 березня в Києві (готель “Президент”, вул. Госпітальна, 12) відбудеться дев'ята конференція проекту “Київський діалог” на тему “Ґендерна політика: успіхи – невдачі – перспективи”

5-6 березня в Києві (готель “Президент”, вул. Госпітальна, 12) відбудеться дев’ята конференція проекту “Київський діалог” на тему “Ґендерна політика: успіхи – невдачі – перспективи”. Захід проходить за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, Фонду Фрідріха Науманна, Фонду Конрада Аденауера, Фонду імені Гайнріха Бьолля, Фракції Зелених / Європейський Вільний Альянс у Європейському Парламенті, Міністерства закордонних справ Німеччини й ОБСЄ.

У конференції візьмуть участь Ребека Хармс, депутатка Європарламенту, голова фракції Зелених / Європейський Вільний Альянс, Джун Цейтлін, уповноважена ОБСЄ з ґендерних питань, Петра Рот, колишня мер Франкфурта-на-Майні, Ірмґард Шветцер, колишня Федеральний міністр Німеччини, Лілія Гриневич, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти, Олена Бондаренко, член правління Асоціації народних депутатів України. Серед гостей також буде Крістоф Вайль, Посол Німеччини в Україні, та Юрій Aндрухович, український письменник і перекладач.

Цьогорічну конференцію присвячено проблемі гендерної рівності в політиці й суспільстві. Вона охоплює такі теми, як біополітика, антидискримінаційні стратегії, ґендерні аспекти в освіті й вихованні, домашнє й ґендерно зумовлене насильство, батьківство/материнство та професійне життя, репродуктивні права жінок і демографічна криза.

До уваги ЗМІ!

Потрібна акредитація, яка триває до 18:00 4 березня. Контакти для акредитації: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, 095 276 89 92, liachinskiy@irf.ua.

При бажанні взяти інтерв’ю в когось із німецькомовних доповідачів прохання завчасно повідомити організаторів. Така можливість буде у другий день роботи конференції з 13:15 до 14:15 і з 16:15 до 17:15. У цей час будуть присутні перекладачі з німецької.

Програма конференції

Контакти:
“Київський діалог”
Михайло Банах
banakh@irf.kiev.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: