У Києві відбудеться міжнародна конференція, присвячена волонтерству

18 лютого в Києві відбудеться ІІІ Міжнародна конференція “Волонтерство – шлях до благодійності для кожного”

18 лютого в Києві (“Президент Готель”, вул. Госпітальна, 12) відбудеться ІІІ Міжнародна конференція “Волонтерство – шлях до благодійності для кожного”. Її організовує Український форум благодійників спільно з Фондом “Східна Європа”, Фондом Братів Кличків, Програмою волонтерства ООН, Корпусом Миру та Міжнародним фондом “Відродження”.

Учасники конференції зможуть:

– дізнатися про сучасний стан волонтерства в Україні та світі;

– презентувати найкращі українські та міжнародні практики;

– розглянути сучасні засоби та моделі менеджменту волонтерської діяльності;

– визначити основні підходи до оцінки ефективності та впливу волонтерської діяльності.

Учасники конференції отримають найактуальнішу інформацію з питань благодійності в нових форматах і матимуть можливість поспілкуватися з ключовими експертами в галузі організованої філантропії з України, Росії, Європи та США.

Щоб стати учасником конференції, слід заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 15 лютого в офіс Українського форуму благодійників факсом на номер (044) 425 92 95 або на електронну адресу irina.sklyar@ufb.org.ua.

Внесок за участь у конференції складає 200 грн. Внесок за участь у соціальній вечірці складає 100 грн. Члени Українського форуму благодійників отримують знижку 50% на обидві акції.

У додатках – Програма конференції та реєстраційна форма.

Контакти: Ірина Скляр, 050 658 38 38, irina.sklyar@ufb.org.ua; Катерина Григоренко, 097 354 68 11, kati.grygorenko@gmail.com; (044) 425 92 94

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: