У Києві відбудеться майстер-клас “Репутація благодійних організацій”

30 березня з 10:00 до 13:00 у Києві відбудеться майстер-клас Наталії Цюкевич “Репутація благодійних організацій”

30 березня з 10:00 до 13:00 у Києві, у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження” (вул. Артема, 46, к. 5), відбудеться майстер-клас Наталії Цюкевич “Репутація благодійних організацій”. Захід проводить Український форум благодійників у межах просвітницької програми “На вчись!”

Метою майстер-класу є ознайомлення з механізмами й інструментами репутаційного менеджменту благодійних організацій, обговорення тенденцій у PR і медіа та ролі нових медіа в побудові діалогу зі стейкхолдерами. Під час майстер-класу буде розглянуто підхід до формування та впровадження комунікаційної стратегії соціальних проектів.

Майстер-клас буде корисним для представників організацій – членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітників бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм, приватних благодійників і всіх, хто працює з великим об’ємом інформації та хоче підвищити власну ефективність.

Під час заходу учасники матимуть нагоду поділитися власним досвідом щодо актуальних питань моніторингу благодійних програм та ініціатив, розповісти власні історії, що як надихають, так і допомагають проаналізувати помилки.

Охочим узяти участь у заході потрібно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 18:00 28 березня на електронну адресу katya.rzhevskaya@gmail.com або на факс (044) 425 92 95.

Умови участі
– Члени Українського форуму благодійників:
1 особа від організації – участь безкоштовна; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 50 грн.
– Не члени Українського форуму благодійників:
1 особа від організації – 100 грн.; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 75 грн.

Члени Українського форуму благодійників і представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Підтвердження про свою участь у майстер-класі учасники отримають 29 березня.

Оплата реєстраційного внеску
Безготівковим переказом
Благодійна організація “Український форум благодійників”;
м. Київ, вул. Артема, 46;
Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26003100748;
ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805.
Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.
Оплата має надійти до початку майстер-класу

Готівкою: 30 березня під час майстер-класу.

Експерт Наталія Цюкевич має досвід роботи з міжнародними корпораціями й українськими компаніями, які входять до рейтингу КСО від журналу “Гвардія”. Працювала у громадських організаціях і впроваджувала низку соціальних ініціатив для міжнародних компаній.

Український форум благодійників
Катерина Ржевська
(044) 425 92 95
katya.rzhevskaya@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: