У Києві відбудеться Форум-театр для рома

8 грудня з 16:00 до 17:30 у Києві (Київський клуб толерантності КИТ, вул. Волоська, 8/5) відбудеться Форум-театр для рома – показ інтерактивних вистав на соціальні теми

8 грудня з 16:00 до 17:30 у Києві (Київський клуб толерантності КИТ, вул. Волоська, 8/5) відбудеться Форум-театр для рома – показ інтерактивних вистав на соціальні теми. Захід проводить Конгрес національних громад України та Київський освітній центр “Простір толерантності” за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Вистави присвячено соціальним проблемам: випадки відмови у працевлаштуванні через етнічну приналежність; дискримінація у школі чи виші; образливе ставлення через “ознаки національності”; упереджені неправомірні дії міліції та інших державних органів щодо рома; проблеми насильства в сім’ї.

Глядацька аудиторія матиме змогу взяти участь в обговоренні й навіть долучитися до вистав.

Контакти:
Конгрес національних громад України
Андрій Книжний
(044) 248 36 70
050 204 77 45

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: