У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС НУО

25 – 27 листопада  2007 року у м. Києві відбудеться Другий регіональний конгрес НУО. Захід організовують Конференція міжнародних неурядових організацій Ради Європи, Лабораторія законодавчих ініціатив та Міжнародний фонд "Відродження". Мета Конгресу — створення платформи для обговорення лідерами провідних національних неурядових організацій ролі НУО в процесах розвитку та консолідації демократії, розгляд можливостей та перспектив регіонального співробітництва, напрацювання резолюції і рекомендацій щодо діяльності НУО в регіоні.

25 – 27 листопада  2007 року у м. Києві відбудеться Другий регіональний конгрес НУО. Захід організовують Конференція міжнародних неурядових організацій Ради Європи, Лабораторія законодавчих ініціатив та Міжнародний фонд “Відродження”.

Ініціатива проведення регіональних конгресів стала результатом III — го Самміту глав держав і урядів держав – членів Ради Європи (Варшава, 16 – 17 травня 2005 року). Перший захід відбувся в березні 2006 року в Варшаві – в ньому взяли участь близько 200 представників громадянського суспільства країн Центральної та Східної Європи. Місцем проведення Другого регіонального конгресу було обрано м. Київ.

Мета Конгресу — створення платформи для обговорення лідерами провідних національних неурядових організацій ролі НУО в процесах розвитку та консолідації демократії, розгляд можливостей та перспектив регіонального співробітництва, напрацювання резолюції і рекомендацій щодо діяльності НУО в регіоні.

Під час Київського регіонального конгресу НУО планується обговорення двох ключових тематичних блоків:

1) “Роль НУО в процесі розвитку і консолідації демократії”;

2) “Регіональне співробітництво НУО: проблеми та перспективи”. 

Київський регіональний конгрес неурядових організацій — це триденна конференція, учасниками якої стануть понад 160 осіб, в тому числі:

  • лідери провідних неурядових організацій з України, Російської Федерації, Польщі та Білорусі (125 учасників);
  • лідери впливових НУО з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, країн Балтійського регіону та Словаччини (15 учасників);  
  • представники Ради Європи; 
  • міжнародні експерти; 
  • ЗМІ. 

Список учасників Київського регіонального конгресу НУО формується на основі:

  • пропозицій Організаційного комітету та регіональних партнерів;
  • аплікаційних заявок, заповнених представниками НУО з України, Російської Федерації, Беларусі та Польщі (останній термін подачі – 8 листопада 2007 року (четвер)

Детальнішу інформацію про захід та умови участі розміщено на веб-сторінці Конгресу: www.ngocongress.kiev.ua.  

 

Лабораторія законодавчих ініціатив

Адреса: вул. Нижній Вал 33, офіс 8, Київ, 04071
Тел.: (+38 044) 531 37 68
Факс: (+38 044) 425 25 33
Електронна пошта: info@laboratory.kiev.ua
Веб-сторінка: http://www.parlament.org.ua

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: