У Києві триває Форум ромської молоді

Особливістю цьогорічного Форуму є те, що він проходить у форматі хакатону, щоб допомогти учасникам перейти «Від слів до дій». Саме такою є назва програми.

Близько 100 молодих ромів із різних куточків України зібралися в Києві, щоб поділитися баченням того, як вирішувати проблеми ромських громад в Україні. Особливістю цьогорічного Форуму є те, що він проходить у форматі хакатону, щоб допомогти учасникам перейти «Від слів до дій». Саме такою є назва програми.

У 2019 році Форум ромської молоді проводитиметься Ромською програмою Фонду «Відродження» вчетверте. Альтернативні Форуму майданчики для ромської молоді сьогодні відсутні.

До цього року Форум функціонував радше як простір для нетворкінгу та навчання, оскільки був побудований за традиційним форматом – пленарні та робочі сесії із запрошеними спікерами. Попри ефективність Форуму у традиційному форматі як простору для ознайомлення та гуртування ромської молоді довкола цінностей відкритого суспільства, він не мав результатом об’єднання та активність молоді довкола конкретних ініціатив.

Цьогоріч передбачена зміну формату Форуму на хакатон – простір для відпрацювання та презентації конкретних проектних ініціатив ромської молоді – учасників Форуму. Змін зазнає й підхід до відбору учасників Форуму: тоді як залишиться можливість взяти у ньому участь для індивідуальних учасників, пріоритет отримають попередньо сформовані та заявлені команди учасників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: