У Києві пройшов Європарад

Проведення Європейського параду було поєднано з відкриттям Дня Європи, яке відбулося на сцені біля Київської міської державної адміністрації

21 травня Київ відзначив День Європи. Святкування відбувалося за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Свято розпочалося Європейським парадом. В акції брали участь депутат Європарламенту Павел Залевський, Посол Фінляндії в Україні Кристер Мікелсон, заступники послів Німеччини, Нідерландів і інших країн Європейського Союзу. Пішу ходу супроводжував Національний академічний духовий оркестр України, дитячі танцювальні колективи, молодь із прапорами європейських країн, колективи барабанщиць і театр на ходулях. Основним гаслом Європараду було: “Україні європейські стандарти, європейські цінності, європейське майбутнє, а також безвізовий режим із ЄС”.

Як повідомив голова ВМГО “Європейська молодь України” Віталій Іляшенко, участь в організації та проведенні параду цього року взяли близько 300 волонтерів.

Проведення Європейського параду було поєднано з відкриттям Дня Європи, яке відбулося на сцені біля Київської міської державної адміністрації (КМДА). Офіційну церемонію було розпочато відеозверненнями Президента України Віктора Януковича та Верховного представника ЄС із міжнародних справ і безпекової політики Кетрін Ештон. Також на сцені КМДА особисто привітали киян зі святом Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, Посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра та голова КМДА Олександр Попов.

Після параду біля наметів “Євромолоді” всім охочим роздавали матеріали про становлення та діяльність Європейського Союзу.

Контакти: ВМГО “Європейська молодь України”, (044) 361 54 53, euro_youth@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: