У Києві презентують проекти НПА щодо працевлаштування інвалідів

15 квітня о 9:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Розробка нормативно-правового акту щодо створення транзитних робочих місць для інвалідів”

15 квітня о 9:00 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Розробка нормативно-правового акту щодо створення транзитних робочих місць для інвалідів”. Проект здійснює Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Доповідачі:
– президент ВГОІ “Гармонія” Юрій Антропов;
– керівник проекту Анастасія Корнієнко.

До участі запрошено представників державних органів, громадських організацій, студентів, людей з інвалідністю тощо.

За словами експертів, люди з інвалідністю потребують адаптаційного періоду після закінчення центрів професійної реабілітації. І чи не єдиний вихід – це створення господарсько-розрахункових філій із транзитними й постійними робочими місцями. Саме тому розроблено проекти двох нормативно-правових актів – 1) Положення про господарсько-розрахункові філії реабілітаційної установи для інвалідів і дітей-інвалідів; 2) Методичні рекомендації щодо проходження виробничої практики слухачами центрів професійної реабілітації інвалідів і працевлаштування випускників таких центрів на транзитні робочі місця.

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія”
Анастасія Корнієнко
066 003 35 15

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: