У Києві презентують науково-практичний коментар до закону про ОСН

15 травня о 10:00 у Києві відбудеться презентація науково-практичного коментарю до закону “Про органи самоорганізації населення”

15 травня о 10:00 у Києві, у готелі “Козацький” (вул. Михайлівська, 1/3, зала 4), відбудеться презентація науково-практичного коментарю до закону “Про органи самоорганізації населення”. Захід проводять Одеський суспільний інститут соціальних технологій і ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Київської міської державної адміністрації.

Учасники презентації:
– Андрій Крупник, директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій;
– Наталія Мішина, заступник голови ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”;
– Олексій Орловський, директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Презентацію буде присвячено таким питанням:
1) представлення коментарю;
2) обговорення застосування закону під час створення та діяльності ОСН, зокрема налагодження ефективної співпраці ОСН з органами місцевої влади.

Учасники заходу отримають брошуру “Закон України «Про органи самоорганізації населення»: науково-практичний коментар”, а також CD-диск “Органи самоорганізації населення. Електронний посібник”.

Одеський суспільний інститут соціальних технологій
Андрій Крупник
(048) 738 68 30
krupnikas@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: