У Києві презентують документальний фільм про Ференца Ліста

14 грудня в Києві відбудеться презентація документального фільму “Кохання, дароване зірками” (з серіалу “Гра долі”), присвяченого Ференцові Лісту

14 грудня в Києві відбудеться презентація документального фільму “Кохання, дароване зірками” (з серіалу “Гра долі”), присвяченого Ференцові Лісту. Картину створила студія “ВІАТЕЛ” у межах проекту “Український період у житті та творчості Ференца Ліста. До 200-річного ювілею” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Медіа-партнери проекту – “5 канал”, Всеукраїнська газета “День”, ДТРК “Культура”.

О 10:30 відбудеться прес-конференція в інформагенції “УНІАН”, присвячена виходу фільму (відеотрансляцію вестиме “5 канал”).

О 18:00 відбудеться показ картини в Будинку кіно.

Учасники прес-конференції:
– Людмила Вольська, музикознавець, піаністка;
– Василь Вітер, кінорежисер, заслужений діяч мистецтв України;
– Галина Криворчук, директор студії “Віател”, продюсер;
– Наталя Сопіт, ведуча серіалу “Гра долі”.

2011 року світова громадськість відзначає 200-річний ювілей Ференца Ліста. Його творчість була тісно пов’язана з Україною, де він виступав у багатьох містах і де знайшов кохану жінку – Кароліну Вітґенштайн, з якою не розлучався до останніх днів.

Сценарій фільму написала Людмила Вольська, яка багато років займається темою “Ференц Ліст і Україна”.

Студія “ВІАТЕЛ”
Галина Криворчук
067 465 67 36

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: