У Києві підіб’ють підсумки всеукраїнської конференції з самоорганізації населення

14 липня о 12:30 у Києві відбудеться прес-конференція за підсумками VI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Регламентація питань самоорганізації населення законодавством України”, яка пройшла 9-10 липня в Кіровограді

14 липня о 12:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція за підсумками VI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Регламентація питань самоорганізації населення законодавством України”, яка пройшла 9-10 липня в Кіровограді. Захід організовують Асоціація сприяння самоорганізації населення за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь організатори конференції, лідери руху самоорганізації:
· Олексій Орловський, директор програми “Посилення впливу громадянського суспільства”;
· Андрій Крупник, в.о. голови ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”;
· Андрій Нєстєрков, голова Комітету мікрорайону “Русанівка” (Київ).

Учасники обговорять такі питання:
· Як запроваджують закон “Про органи самоорганізації населення”?
· З якими проблемами стикається сьогодні самоорганізація населення?
· Яких невідкладних змін потребує її нормативно-правова база?
· Що планують робити громадські лідери разом із органами влади для покращення співпраці в ім’я спільного вирішення життєвих проблем мешканців?

11 липня 2011 року виповнилося 10 років із дня ухвалення закону “Про органи самоорганізації населення”.

Контакти: Асоціація сприяння самоорганізації населення, Андрій Крупник, (048) 738 68 30, 066 754 06 12, samoorg@ukr.net, kroupnik@tm.odessa.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: