У Києві обговорять проблеми паліативної опіки

4 лютого в Києві відбудеться семінар “Супровід помираючих і паліативна опіка” в межах відзначення Всесвітнього дня боротьби з раком

4 лютого в Києві відбудеться семінар “Супровід помираючих і паліативна опіка” в межах відзначення Всесвітнього дня боротьби з раком. Захід організовують Інститут паліативної та хоспісної медицини Міністерства охорони здоров’я України та ВГО “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар відбудеться з 10:00 до 13:00 в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 9, конференц-зал, 4-й поверх. Його проведе доктор Арнальдо Панґраці, професор Міжнародного богословського інституту душпастирства в галузі охорони здоров’я (Рим). З італійської перекладатиме отець Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, керівник сертифікатної програми з біоетики та душпастирства охорони здоров’я “На службі охорони життя”.

Доктор Арнальдо Панґраці є автором низки книг і публікацій, а також спеціалізованих курсів для медичних працівників, волонтерів, капеланів на тему догляду та допомоги пацієнтам, праці з сім’ями, члени яких страждають від тяжкої хвороби, праці з пацієнтами на термінальній стадії життя та їхніми родинами тощо.

Контакти: Леся Брацюнь, 067 440 88 34, lesyabratsyun@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: