У Києві обговорять порядок денний для наступного парламенту

16 липня ми запрошуємо учасників із політикуму, виконавчої влади, громадського сектору та дипломатичних установ для обговорення Порядку денного встановлення справедливості та його близького втілення в життя.

У вівторок 16 липня у Києві пройде форум “Встановлення справедливості — порядок денний для майбутнього парламенту”. Серед спікерів, які вже підтвердили свою участь, голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, секретар РНБО Олександр Данилюк, заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка, директор НАБУ Артем Ситник, директор програми USAID “Долучайся” Роланд Ковач, суддя Вищого антикорупційного суду Леся Федорак, заступник голови партії “Голос” Ярослав Юрчишин та заступник голови партії “Батьківщина” Іван Крулько, а також виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл Україна Андрій Боровик та голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Свобода та справедливість є найбільшими цінностями для українців. Однак через відсутність реформи судів, прокуратури, поліції, а також покарання для топ-корупціонерів бажаної справедливості українці так і не отримали. Суспільство очікує від наступного парламенту встановлення справедливості. 

Коаліція громадських організацій висунула вимоги до кандидатів у депутати, необхідні для встановлення реальної, а не декларованої справедливості в Україні.

16 липня ми запрошуємо учасників із політикуму, виконавчої влади, громадського сектору та дипломатичних установ для обговорення Порядку денного встановлення справедливості та його близького втілення в життя. 

Коротка програма форуму:
09.30-10.00 — Реєстрація, кава-брейк
10.00-10.15 — Вітальне слово
10.15-11.45 — Панельне обговорення “Стан українських реформ: виклики та нові перспективи”
11.45-12.00 — Кава-брейк
12.00-13.20 — Панельне обговорення “Порядок денний наступного парламенту”
13.30-14.00 — Кава-брейк

Адреса: 
First Conference Hall, Київ, вулиця Володимирська, 49а

Мови заходу: 
українська та англійська
організатори забезпечують синхронний переклад

Заповніть форму, щоб взяти участь у форумі

Організатори події — Центр протидії корупції та Антикорупційний штаб.

Форум проходить у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. А також за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Зміст події є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: