У Києві обговорять Національний план дій із екології

15 лютого з 10:00 до 18:00 в Оргуському центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України відбудеться підсумковий круглий стіл із обговорення проекту Національного плану дій із охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 року

15 лютого з 10:00 до 18:00 в Оргуському центрі при Міністерстві екології та природних ресурсів України (Київ, вул. Урицького, 35) відбудеться підсумковий круглий стіл із обговорення проекту Національного плану дій із охорони навколишнього природного середовища України на період 2011-2015 року (НПД). Захід організовують Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86” спільно з Робочою групою екологічних громадських організацій із екологічної євроінтеграції України “Екоінт”, Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР УЧК), Громадською радою при Міністерстві й Оргуським центром за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На круглому столі буде представлено спеціальні дослідження щодо впровадження стратегічної екологічної оцінки (СЕО) в Україні й інституційного зміцнення системи екологічного управління.

При відборі учасників круглого столу перевагу буде надано тим, які попередньо підготували та надали свої пропозиції й зауваження до проекту згаданого документа.

МБО “Екологія – Право – Людина”, Київська та Харківська міські організації ВЕГО “Мама-86”, Кримська республіканська асоціація “Екологія і мир” вже провели регіональні громадські експертні обговорення у Львові (21 січня – для Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Львівської областей), у Кіровограді (26 січня – для Вінницької, Житомирської, Черкаської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей), у Криму (28 січня – для АРК і Севастополя), у Харкові (1 лютого – для Чернігівської, Сумської, Полтавської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської областей). Загалом 152 громадських діячі з 129 громадських організацій надали близько 900 коментарів, зауважень і доповнень до проекту НПД. Регіональні координатори представлять підсумки цих обговорень учасникам.

Попередня програма – у додатку.

З першоджерелом – Законом України “Про основні засади (стратегію) державної екологічної політики до 2020 року”, який набув чинності 14 січня 2011 року, – можна ознайомитися тут.

Контакти: Тетяна Будняк, (044) 456 13 38, budnyak@mama-86.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: