У Києві дискутуватимуть про мову освіти як інструмент інтеграції в суспільство

Питання до обговорення: 1. Викладання мовами нацменшин в школах – це збереження національної ідентичності чи бар’єр до інтеграції в українське суспільство? 2. Які існують проблеми з реалізацією ст. 7 Закону про освіту і які шляхи їх вирішення?

Соціологічні опитування проекту “Просування реформ в регіони” в районах з компактним проживанням національних меншин в Чернівецькій, Закарпатській та Одеській областях показали, що нацменшини в Україні по-різному сприймають “мовну статтю” Закону України про освіту. Обов’язковість викладання українською мовою у школах викликає побоювання про збереження ідентичності та, з іншого боку, визнається важливим для успішної кар’єри в Україні. Представники Інституту економічних досліджень та політичних консультацій презентують результати досліджень у Києві та дадуть свої рекомендації для освітньої політики.

Питання до обговорення:
1. Викладання мовами нацменшин в школах – це збереження національної ідентичності чи бар’єр до інтеграції в українське суспільство?
2. Які існують проблеми з реалізацією ст. 7 Закону про освіту і які шляхи їх вирішення?

Час: понеділок,18 лютого 2019 року, з 10:00 до 12:00. Реєстрація: з 09:30.
Місце: конференц-зала готелю “ALFAVITO-Kyiv” (м. Київ, вул. Предславинська 35Д).

Реєстрація на захід обов’язкова

__

Захід проводить проект Просування реформ в регіони, який впроваджує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та “Європейська правда” за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: