У Хотині розкажуть про можливості школи з низьким енергоспоживанням

17 травня з 12:00 до 14:00 в місті Хотин (Будинок школяра, вул. Незалежності, 42) відбудеться круглий стіл “Школа з низьким енергоспоживанням: перспективи та виклики”

17 травня з 12:00 до 14:00 в місті Хотин (Будинок школяра, вул. Незалежності, 42) відбудеться круглий стіл “Школа з низьким енергоспоживанням: перспективи та виклики”. Захід проводить ВБО “Глобальна синергія” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На засіданні буде розглянуто шляхи створення школи за стандартом “пасивної будівлі”, роль громади в захисті прав дітей на безпечні умови навчання, а також механізми фінансування та можливості реалізації проектів із технічної допомоги для навчальних закладів.

До участі у круглому столі запрошують представників місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників навчальних закладів, громадських організацій.

Контакти:
ВБО “Глобальна синергія”
Оксана Фірсова
(044) 465 64 41
globalsynergyfoundation@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: