У Хмельницькому відкриють Центр надання адмінпослуг

29 вересня о 12:00 у Хмельницькому (вул. Соборна, 16) відбудеться офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) і відповідна прес-конференція

29 вересня о 12:00 у Хмельницькому (вул. Соборна, 16) відбудеться офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) і відповідна прес-конференція. Захід організовує Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” та Хмельницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.  

Участь у заході візьмуть посадовці Хмельницької міської ради, представники ЗМІ та громадських організацій, керівник і експерти проекту.

Контакти:
Львівська громадська організація
“Центр досліджень місцевого самоврядування”
Ігор Бригілевич
(032) 235 68 48
incoteh@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: