У Хмельницькому відкрито Центр європейської інформації

27 січня 2006 року в приміщенні Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського відбулася презентація Центру європейської інформації на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках проекту "Європейський вибір України: інформація для кожного", що реалізується Асоціацією "Поділля Перший" за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження". Метою діяльності Центру європейської інформації є розширення доступу жителів міста Хмельницького і Хмельницької області до інформації про різні сфери життя ЄС та процесу євроінтеграції України. Крім організаторів, працівників Асоціації "Поділля Перший" і Хмельницької обласної бібліотеки, у відкритті центру взяли участь представники Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького Національного університету, Хмельницьких обласних бібліотек для дітей і для юнацтва, представники ЗМІ тощо. Під час презентації було зроблено огляд наявних друкованих матеріалів з питань діяльності ЄС та євроінтеграції України і представлено напрацьовані електронні бази даних по цій же тематиці. За проектом, протягом 2006 року планується здійснити аналіз існуючих бібліографічних ресурсів, створити базу даних з питань європейської інтеграції (доступ до якої буде відкритий через Інтернет), провести три круглі столи з представниками бібліотечної сфери, ВНЗ, громадськості та ЗМІ. Послідовна робота по наповненню баз даних Центру систематизованою інформацією, як у формі бібліографічних посилань, так і у формі повнотекстових документів, призведе до заповнення існуючої інформаційної лакуни у даній сфері та сприятиме покращанню розуміння євроінтеграційних кроків. В реалізації проекту прийматимуть участь також і студенти спеціалізації "Міжнародна інформація" Хмельницького Національного університету: студенти проходять практику в бібліотеці і будуть залучатись до систематизації та обробки інформації. Інформація про презентацію центру розміщено на веб-сайті Хмельницької обласної бібіліотеки ім.Островського: http://www.ounb.km.ua.

27 січня 2006 року в приміщенні Хмельницької обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського відбулася презентація Центру європейської інформації на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках проекту “Європейський вибір України: інформація для кожного”, що реалізується Асоціацією “Поділля Перший” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Метою діяльності Центру європейської інформації є розширення доступу жителів міста Хмельницького і Хмельницької області до інформації про різні сфери життя ЄС та процесу євроінтеграції України.

Крім організаторів, працівників Асоціації “Поділля Перший” і Хмельницької обласної бібліотеки, у відкритті центру взяли участь представники Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького Національного університету, Хмельницьких обласних бібліотек для дітей і для юнацтва, представники ЗМІ тощо. Під час презентації було зроблено огляд наявних друкованих матеріалів з питань діяльності ЄС та євроінтеграції України і представлено напрацьовані електронні бази даних по цій же тематиці.

За проектом, протягом 2006 року планується здійснити аналіз існуючих бібліографічних ресурсів, створити базу даних з питань європейської інтеграції (доступ до якої буде відкритий через Інтернет), провести три круглі столи з представниками бібліотечної сфери, ВНЗ, громадськості та ЗМІ. Послідовна робота по наповненню баз даних Центру систематизованою інформацією, як у формі бібліографічних посилань, так і у формі повнотекстових документів, призведе до заповнення існуючої інформаційної лакуни у даній сфері та сприятиме покращанню розуміння євроінтеграційних кроків.

В реалізації проекту прийматимуть участь також і студенти спеціалізації “Міжнародна інформація” Хмельницького Національного університету: студенти проходять практику в бібліотеці і будуть залучатись до систематизації та обробки інформації.

Інформація про презентацію центру розміщено на веб-сайті Хмельницької обласної бібіліотеки ім.Островського: http://www.ounb.km.ua.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: