У Хмельницькому відкрито Центр адмінпослуг

У Хмельницькому відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

29 вересня у Хмельницькому відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради (вул. Соборна, 16). Створення та діяльність Центру координує Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник наголосив, що Центр забезпечить комфортні умови й економію часу хмельничанам, а також створить зрозумілий і прозорий механізм отримання послуг. У Центрі можна буде отримати кваліфіковану інформаційну, консультаційну та правову допомогу щодо послуг.

Асистент програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Ольга Луцишина звернула увагу на те, що це перший центр, який відкрито в Україні за підтримки фонду, а ще кілька таких центрів – у черзі на відкриття цього року.

У Центрі розмістилися рецепція, банківське відділення, кіоск канцтоварів, система управління електронною чергою, інформаційні кіоски, кімнати для прийому громадян і надання консультацій.

Контакти:
Львівська громадська організація
“Центр досліджень місцевого самоврядування”
Ігор Бригілевич
(032) 235 68 48
incoteh@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: