У Хмельницькому відбудеться семінар з управління житловими будинками

29-30 травня у Хмельницькому відбудеться тренінг-семінар для працівників ЖКГ та голів ОСББ “Професійне управління житловими будинками”

29-30 травня у приміщенні Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3) відбудеться тренінг-семінар для працівників ЖКГ та голів ОСББ “Професійне управління житловими будинками”. Захід проводить ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” за сприяння Хмельницької міської ради та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде розглянуто найкращі практики ЖКГ, управління житловим майном в Україні, укладання договорів у сфері ЖКГ, особливості бухгалтерського обліку при управлінні будинком, системи фінансового управління житловим фондом, практичні аспекти розрахунку тарифів і порядок їх формування.

Лекції читатимуть:
– голова правління ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” Володимир Бригілевич;
– юрист ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” Нестор Швець;
– експерт з автоматизації бухгалтерського обліку ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” Валерій Шишко.

Наступний семінар відбудеться 6-8 червня в Чернівцях.

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
Наталія Балабан
(032) 235 68 48
Vukrytka007@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: