У Хмельницькому представлять результати опитування учасників земельних аукціонів

28 лютого о 14:00 у Хмельницькому відбудеться прес-конференція, під час якої представлять результати опитування учасників земельних аукціонів

28 лютого о 14:00 у Хмельницькому (вул. Проскурівська, 1, другий поверх) відбудеться прес-конференція, під час якої представлять результати опитування учасників земельних аукціонів. Воно було проведено в межах проекту “Громадське лобіювання змін до порядку проведення земельних аукціонів у м. Хмельницькому”, який реалізує Хмельницька обласна асоціація “Поділля Перший” спільно з Департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Доповідачі:
– Володимир Швець – директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів;
– Сергій Самишкін – начальник Управління земельних ресурсів та земельної реформи;
– Леся Грицина – керівник проекту, асоціація “Поділля Перший”.

Контакти: Леся Грицина, (0382) 76 34 34, podillya1@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: