У Хмельницькому підіб’ють підсумки проекту з реформування ЖКГ

30 червня о 14:00 у Хмельницькому відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери”

30 червня о 14:00 у Хмельницькому, у залі засідань управління ЖКГ міськради (вул. Проскурівська, 1, другий поверх), відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Від мешканця до відповідального власника – шлях до реформування житлово-комунальної сфери”. Проект утілювала Хмельницька обласна асоціація “Поділля Перший” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Нагадаємо, що наприкінці 2010 року Асоціація провела конкурс мікропроектів у межах названого проекту. Загалом на конкурс надійшло 17 заявок від ОСББ, НУО й ініціативних груп Хмельницького, з яких конкурсна комісія відібрала 8 проектів-переможців.

Загальна сума фінансування склала 105 тис. грн. Окрім того, власний внесок мешканців будинків, у яких було реалізовано мікропроекти, склав близько 45 тис. грн.

Реалізація мікропроектів розпочалася в лютому та тривала до травня. За цей період:
• облаштовано два дитячі майданчики біля будинків на вул. Примакова, 52, та М.Рибалка, 7/1;
• відремонтовано систему водопостачання та дах у будинках на вул. М.Рибалка, 9, та Старокостянтинівське шосе, 16;
• встановлено електро- та теплозберігальні системи в будинках на вул. Зарічанська, 26, вул. Чорновола, 176/1, вул. Примакова, 34/1, вул. Зарічанська, 44/1.

Контакти: ХОА “Поділля Перший”, Леся Грицина, (0382) 76 34 34, podillya1@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: