У Хмельницькому буде створено Центр надання адміністративних послуг

Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” провела у Хмельницькому прес-конференцію, присвячену початку проекту “Організація діяльності щодо створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”

17 листопада Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” провела у Хмельницькому прес-конференцію, присвячену початку проекту “Організація діяльності щодо створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Загалом на створення ЦНАП у Хмельницькому цього року виділено 1,6 млн. грн. Їх буде спрямовано на ремонт і обладнання приміщення. Наступного року теж заплановано виділити кошти з міського бюджету для розвитку ЦНАП.

Метою проекту є надання консультаційної та експертної допомоги посадовим особам Хмельницької міської ради для покращення якості послуг шляхом створення ЦНАП і розробки документів, підготовки персоналу, інформування громади міста.

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
Нестор Швець
(032) 235 68 48
nestor.finarfin@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: