У Херсоні відкрилася виставка малюнків онкохворих дітей і їхніх батьків

У Херсоні (кав’ярня “Эирзи”, вул. Радянська, 31) відкрилася виставка малюнків онкохворих дітей і їхніх батьків “Мої мрії”

19 червня в Херсоні (кав’ярня “Эирзи”, вул. Радянська, 31) відкрилася виставка малюнків онкохворих дітей і їхніх батьків “Мої мрії”. Виставку організував Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” в межах кампанії доступу до знеболення “StopБіль” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Виставка працює до 14 липня. Кожен небайдужий може зробити пожертвування, кинувши якусь суму у скриньку в самій кав’ярні, або ж перевести гроші на спеціальний банківський рахунок, указаний нижче. Кошти буде спрямовано на підтримку гематологічного відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Воно потребує передусім функціональних ліжок. Вартість одного ліжка становить 10 000 грн., а їх потрібно не менш ніж 8-10 штук.

ХОБФ “Об’єднання” також організовує групи взаємодопомоги для батьків, чиї тяжкохворі діти перебувають у гематологічному відділенні.

”Часто люди можуть стикатися з проблемами та вважають, що вони самотні. Але це не так: є люди, які вже стикалися з подібними труднощами в житті та які готові допомогти, поділитися досвідом. Саме тому такі групи взаємодопомоги дуже важливі”, – зазначив Юрій Антощук, виконавчий директор ХОБФ “Об’єднання”.

Дитячий рак виліковний у 50-90% випадків залежно від діагнозу. Але лікування дуже дороге та важке, багато дітей не встигають дочекатися коштів на ліки.

Реквізити для пожертвувань:
Одержувач: ХОБФ “Об’єднання”
Код отримувача: 37542223
МФО: 320702
Рахунок: 26002067561003
Банк: ПАТ “Банк Національний кредит”
Призначення: благодійне пожертвування для онкохворих дітей

Малюнки з виставки

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”
(0552) 49 44 85
office@fundunion.org

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: