У Херсоні створено Ресурсний центр для ОСН

Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень створив у Херсоні Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН)

Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень створив у Херсоні Ресурсний центр для органів самоорганізації населення (ОСН). Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Олександр Мошнягул, керівник проекту, розповів, що ОСН створюють на певній території і, крім власних повноважень, вони можуть набувати й делегованих, що значно розширює їхні можливості. Також ОСН мають змогу отримувати фінансування з місцевих бюджетів. При цьому, за словами Олександра Мошнягула, на заваді створенню ОСН стоїть передусім мала обізнаність населення.

Експерт окреслив першочергові завдання ОСН: подолання низької ініціативності населення та правової необізнаності, налагодження співпраці між новоствореними об’єднаннями й органами місцевого самоврядування.

Контакти:
Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень
(0552) 325 026
admos@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: