У Херсоні розпочалася благодійна кампанія до Всесвітнього дня паліативної допомоги

У Херсоні розпочалася благодійна кампанія “Милосердя властиве кожному”, приурочена до Всесвітнього дня паліативної допомоги, який відзначають у кожну другу суботу жовтня

У Херсоні розпочалася благодійна кампанія “Милосердя властиве кожному”, приурочена до Всесвітнього дня паліативної допомоги, який відзначають у кожну другу суботу жовтня. Кампанію проводить Молодіжний християнський рух “Анастасіс” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою кампанії є привернення уваги громади до стану хоспісної та паліативної допомоги в регіоні, активізація роботи волонтерів, збір коштів для потреб онкохворих дітей, що лікуються в Херсонській обласній дитячій лікарні.

У жовтні в Херсоні буде проведено мистецькі акції за участю театрального колективу, до якого входять діти й молоді люди з особливими потребами, об’єднані Херсонською міською організацією “Серце матері”. Під час заходів планується зібрати кошти для потреб онкохворих дітей.

Також буде організовано онлайн-обговорення з зацікавленими експертами на медіа-каналі “Ukraine Social Community”, телепередачі на каналі “Скіфія”.

“Як показує світовий досвід, розвиток хоспісної та паліативної допомоги напряму залежить від активності лідерів місцевої громади, а також розвиненості волонтерських рухів. Тому наш проект спрямовано на формування активної позиції мешканців міста й області у вирішення проблем у цій сфері”, – сказав координатор проекту Олексій Ріпа.

За новинами кампанії можна стежити на сайтах http://hospicedayinks2013.blogspot.com/ та http://www.anastasis.pp.ua/.

Контакти:
Молодіжний християнський рух “Анастасіс”
(0552) 33 47 53
anastasis.ua@mail.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: