У Херсоні обговорять підсумки капітального ремонту житла

31 січня об 11:00 у Херсоні, у приміщенні прес-клубу “Новий день” (вул. Декабристів, 26), відбудеться круглий стіл на тему “Капітальний ремонт багатоповерхових будинків міста. Аналіз використання бюджетних коштів”

31 січня об 11:00 у Херсоні, у приміщенні прес-клубу “Новий день” (вул. Декабристів, 26), відбудеться круглий стіл на тему “Капітальний ремонт багатоповерхових будинків міста. Аналіз використання бюджетних коштів”. Захід організовують громадська організація “За майбутнє Херсона”, херсонські обласні організації Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень і Комітету виборців України за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На круглому столі буде презентовано аналітичний звіт про підсумки дослідження на зазначену тему. Серед іншого буде оприлюднено результати опитування громадської думки щодо якості капітального ремонту будинків міста.

З доповідями виступлять керівник ХМГО “За майбутнє Херсона” Володимир Макуха та керівник Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул. На круглий стіл запрошено Херсонського міського голову Володимира Сальдо.

Контакти: Олександр Мошнягул, 050 396 67 52

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: