У Харкові відбудеться благодійний концерт до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

6 жовтня о 20:00 у Харкові відбудеться благодійний концерт харківської рок-групи “Spiritual Seasons”, присвячений Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги

6 жовтня о 20:00 у Харкові, в арт-кафе “Корова” (вул. Петровського, 37), відбудеться благодійний концерт харківської рок-групи “Spiritual Seasons”, присвячений Всесвітньому дню паліативної та хоспісної допомоги. Захід організовує Інститут правових досліджень і стратегій за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Концерт пройде під гаслом “Бути милосердним”. Кожен глядач вносить свій посильний внесок на допомогу невиліковним хворим. Усі виручені кошти підуть людям, які перебувають у Харківському обласному хоспісі.

“Паліативна допомога сьогодні залишається поняттям абстрактним і маловідомим, хоча її щорічно в Україні потребують близько 500 тисяч хворих різних вікових груп. Суспільству явно не вистачає інформації про хоспісну допомогу, розуміння того, що багатьом людям можна й треба допомогти в ситуації, коли можливості лікування захворювання вичерпано. Навіть при обмеженому прогнозі життя люди мають жити без болю та страждань!” – заявив представник Інституту Андрій Роханський.

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги відзначають щорічно у другу суботу жовтня. Ініціатором відзначення є Всесвітній альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі. Цього року Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги припадає на 8 жовтня.

Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого – забезпечити максимальну якість життя пацієнта з невиліковним (смертельним) захворюванням і членів його родини шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню й точному діагностуванню проблем і проведенню адекватних лікувальних заходів, а також надання психосоціальної та моральної підтримки.

Інститут правових досліджень і стратегій
(057) 706 772

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: