У Харкові відбудеться акція “Гепатит С – небезпека поряд!”

27-28 липня з 11:00 до 17:00 в Харкові відбудеться акція та прес-конференція “Гепатит С – небезпека поряд!”, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами (28 липня), у межах Всеукраїнської кампанії за розширення доступу до діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С

27-28 липня з 11:00 до 17:00 в Харкові відбудеться акція та прес-конференція “Гепатит С – небезпека поряд!”, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами (28 липня), у межах Всеукраїнської кампанії за розширення доступу до діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С. Заходи проводить Харківський міський благодійний фонд “Благо” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні. Партнери акції – гепатологічний центр на базі обласної інфекційної лікарні, управління охорони здоров’я Харкова, Харківський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, волонтерський клуб “Довіра”.

Під час акції, яка відбудеться на вулиці Сумській, 39, мешканці міста зможуть:
– безкоштовно здати експрес-тест на гепатити В і С, ВІЛ (час очікування результату – 15 хв.);
– підписатися під петицією “Гепатит С – невизнана епідемія” до національних і регіональних органів влади з вимогою створити комплексні національну та регіональні програми протидії вірусним гепатитам і забезпечити їх фінансування;
– написати заяву для постановки в чергу на безкоштовне лікування гепатиту С;
– отримати кваліфіковану консультацію лікаря-інфекціоніста (гепатолога);
– дізнатися про методи профілактики гепатиту С в косметичних і татуажних салонах;
– безкоштовно отримати тематичну літературу, презервативи;
– дізнатися про програми пільгового придбання ліків у представників фармацевтичних фірм (графік їхньої участі уточнюйте тут).

27 липня о 13:00 у приміщенні Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Київського району (вул. Артема, 5) відбудеться прес-конференція з нагоди акції.

За оцінками лікарів, реально інфіковано вірусними гепатитами В і С майже 3% населення. Без лікування через 15-20 років у 40% хворих розвивається рак або цироз печінки. Вірусними гепатитами можна інфікуватися при нанесенні тату, манікюрі / педикюрі, лікувальних процедурах шкіри, голкотерапії, у стоматолога.

Харківський міський благодійний фонд “Благо”
(057) 751 00 27
bfblago@ya.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: