У Харкові проведено круглий стіл “План дій Україна — ЄС: людина, її права і свободи”

16 травня, в контексті святкування Дня Європи Харківська облдержадміністрація, Центр прав людини "Древо життя", жіноча організація "Крона", за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" провели круглий стіл "План дій Україна — Європейський Союз: людина, її права і свободи".

16 травня, в контексті святкування Дня Європи Харківська облдержадміністрація, Центр прав людини “Древо життя”, жіноча організація “Крона”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” провели круглий стіл “План дій Україна — Європейський Союз: людина, її права і свободи”.

В роботі круглого столу від облдержадміністрації взяли участь начальник управління внутрішньої політики Наталія Печерська, начальник управління у справах сім’ї та молоді Микола Пахнін, перший заступник начальника Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та євроінтеграції Михайло Камаса.

У виступах керівників управлінь ХОДА було наголошено пріоритетне значення європейського вектору зовнішньої політики України, а також окреслено ті заходи, які здійснюються в Харківському регіоні щодо реалізації Плану Дій “Україна-ЄС”, програми інформування громадськості щодо євроінтеграції, тощо.

У доповіді першого заступника начальника Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та євроінтеграції окремо було підкреслено економічні аспекти співпраці регіону з країнами Євросоюзу у сфері інвестицій, зовнішньоекономічної діяльності. Відзначено, що станом на 1 квітня 2007 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій з країн ЄС до економіки Харківської області становить більш як 800 млн.доларів США. Крім того, було наголошено на позитивних результатах участі делегації Харківщини у всесвітній виставці “Ганновер-Мессе-2007” з точки зору просування інноваційного та науково-технологічного потенціалу Харківського регіону.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: