У Харкові обговорять проблеми житлового господарства Східної України

12 липня з 10:00 до 16:00 в Харкові відбудеться регіональний круглий стіл “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”

12 липня з 10:00 до 16:00 в Харкові, у Департаменті житлового господарства міської ради (площа Конституції, 16, 3-й поверх), відбудеться регіональний круглий стіл “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”. Захід організовують Спілка власників житла України (Київ) і Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) у межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлового господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь:
· Михайло Березовчук, заступник голови правління Спілки власників житла України;
· Олег Новіков, директор Асоціації “Підтримки ЖК, ЖБК та ОСББ”;
· Юлія Самойлова, голова Харківського громадського фонду “Сприяння”;
· Роман Нехорошков, директор Департаменту житлового господарства Харківської міськради;
· Олександр Беляцький, керівник відділу контролю за діяльністю ЖК, ЖБК та ОСББ Департаменту житлового господарства Харківської міської ради;
· Валентина Опара, керівник Асоціації ОСББ Сум;
· Наталія Бойко, керівник Луганської фундації “Регіон і громада”.

Учасники обговорять реформування житлового господарства та сприяння створенню ОСББ у східному регіоні України. Особливу увагу буде приділено проблемам функціонування ЖБК, ОСББ і АОСББ в регіоні. Експерти та керівники ресурсних центрів сприяння ОСББ поділяться досвідом найкращих практик і історій успіху ОСББ, ЖБК, Асоціацій ОСББ в своїх містах, розкажуть про методологію та шляхи співпраці місцевих влад, громадських організацій і ОСББ в напрямі оптимізації управління житловим фондом.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, Володимир Бригілевич, (032) 235 68 48, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: