У Харкові обговорять державну політику у сфері зайнятості інвалідів

21 березня з 11:00 до 12:30 у Харкові (вул. Сумська, 39, офіс 156) відбудеться фокус-групове обговорення, присвячене соціальній політиці держави у сфері зайнятості інвалідів

21 березня з 11:00 до 12:30 у Харкові (вул. Сумська, 39, офіс 156) відбудеться фокус-групове обговорення, присвячене соціальній політиці держави у сфері зайнятості інвалідів. Захід проводить ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час обговорення буде розглянуто такі питання:
– державна соціальна політика у сфері зайнятості інвалідів;
– проблеми в реалізації законодавства про трудові права інвалідів;
– роль громадських організацій у сфері працевлаштування інвалідів.

Учасники фокус-групи – представники Фонду соціального захисту інвалідів у Харківській області, відділу організації сприяння у працевлаштуванні Харківського обласного та міського центрів зайнятості, Об’єднання організацій роботодавців Харківщини, ГО “Соціально-реабілітаційний центр незрячих”.

Попередня реєстрація учасників триває до 15:00 20 березня.

Контакти:
ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень”
Валерія Кохан
050 406 59 69
iahr@online.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: