У Харкові нагородили авторів графічних робіт на тему безпеки пішоходів

6 березня в Харкові відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращий графічний твір, присвячений безпеці пішоходів

6 березня в Харкові відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращий графічний твір, присвячений безпеці пішоходів. Конкурс провела ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” спільно з факультетом “Дизайн” Харківської державної академії дизайну та мистецтв за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Загалом на конкурс було подано понад 30 студентських робіт, з-поміж яких відібрано 11. 1-ше місце в конкурсі посів студент факультету “Дизайн” Олег Машуков, 2-ге та 3-тє місця – студентки цього ж факультету Поліна Макарова й Анастасія Дячкова. Автори робіт отримали спеціальні дипломи та грошові премії.

Нагороджуючи учасників і переможців конкурсу, віце-президент “Товариства учасників руху” Олександр Заліван наголосив: “Одним символом чи малюнком інколи можна передати те, що на словах займає тисячі мегабайт. Тому подібні конкурси ми будемо проводити й надалі, щоб задіювати творчий потенціал молоді для підвищення безпеки й культури дорожнього руху, зокрема серед пішоходів”.

Він також повідомив, що у співпраці з кафедрою дизайну ХДАДМ “Товариство учасників руху” планує розробити ілюстровані Правила дорожнього руху для пішоходів, які в доступній формі розповідатимуть їм, як правильно поводитися на дорозі, щоб не стати жертвою ДТП.

 

1 місце (Олег Машуков)


 

2 місце (Поліна Макарова)

 

3 місце (Анастасія Дячкова)

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз,
050 2019 359
kozoriz@meta.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: