У Харкові дискутуватимуть про доступ вразливих груп до інформації

13 грудня у Харкові відбудеться відкрита дискусія на тему “Інтеграція вразливих груп шляхом доступу до інформації: регіональний досвід”.

 

Чи замислювались ви над тим, що меншини: роми, внутрішньо переміщені особи, ВІЛ-інфіковані, люди з інвалідністю не мають вільного доступу до інформації наряду з вами? Але ця проблема існує. Наприклад, під час відкритої дискусії “Доступний Харків”, яка проводилась у листопаді Харківською реформаторською коаліцією, люди з інвалідністю зазначили, наскільки важливо для них доносити свої проблеми до суспільства і таким чином, мати відповідні важелі впливу, а також отримувати якісні послуги. А як щодо інших груп? Чи є публічна інформація доступною для них і чи є інформація про них доступною для нас?

За допомогою яких каналів ми можемо доносити інформацію? Кого саме залучити? Як саме це зробити найкраще? І як це відбувається в різних регіонах нашої країни?

Пропонуємо обговорити це під час дискусії “Інтеграція вразливих груп шляхом доступу до інформації: регіональний досвід”, що відбудеться 13 грудня о 16.00 у Хабі соціальної активності “Студія 42”

Про що поговоримо?

 • Значення та функції інформації;
 • Для кого інформація є доступною і корисною, а хто залишається осторонь;
 • Як зробити інформацію доступною для кожного;
 • Роль громадського, державного та освітнього сектору у доступності інформації.

Програма дискусії

15:30 – 16.00 

Реєстрація учасників

16:00 -17:00

Виступ експертів:

 • Ольга Аверина – радниця Міністерства соціально політики України з питань ВПО у Харківській області, голова правління ГО “Платформа єднання”
 • Наталія Андреєва, заступниця голова ГО “Чачімо”, представниця Громадської координаційної ради з вирішення ромських питань, громадська радниця програми “Права людини і правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”
 • Василь Рудань, фахівчиня з зовнішніх комунікацій, представник БО “100% життя” м. Львів
 • Лалі Ліпертеліані, ГО “Емаус”, проект “Летючий дім” (Харків)
 • Носков Володимир, продюсер та кореспондент Українського радіо у Харкові
 • Марія Ясеновська, президент Харківської обласної фундації “Громадська Альтернатива”, координаторка фестивалю “InclusiON” 
 • Світлана Стельмах, декан факультету наук про здоров’я Українського католицького університету (Львів)
 • Тетяна Зубкова, заступниця начальника управління праці і соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району м. Харкова з соціально-трудових питань

Оксана Санагурська, старший лейтенант, представниця Управління забезпечення прав людини Національної поліції України (Львів)

17:00 -18:00

Відкрита дискусія “Інтеграція вразливих груп шляхом доступу до інформації: регіональний досвід”

18:00 - 18:30

Кава, обговорення

Дата, час, місце проведення: 16:00 – 18:30, 13 грудня, Хаб соціальної активності Студія 42: площа Конституції, 1, Будинок праці, 7 під’їзд, 2 поверх

Модератори: Дар’я Нагаївська, Олена Розсказова

Для участі у заході заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 16:00 12.12.18:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: