У Харківській області запрацював новий Євроклуб

24 вересня 2009 року в м. Ізюм Харківської області відбулось відкриття євроклубу “Мрія” на базі Ізюмського професійного ліцею. Створення нового євроклубу стало можливим завдяки підтримці Центру європейської інформації у м. Харкові, що створений та здійснює діяльність за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Створення мережі євроклубів є однією з оперативних цілей Стратегічного Плану сталого розвитку Ізюмщини, що підтверджує важливість розвитку даного напрямку в місті.

Учасники Євроклубу обговорили плани на майбутнє, зокрема можливості співпраці з містами-побратимами у сфері поширення європейських цінностей і розвитку молодіжної діяльності; проведення зустрічей, конференцій і конкурсів, присвячених дослідженню різних питань, пов’язаних з Європейським Союзом, а також співпрацю з іншими євроклубами Харківської області.

Основні напрямки роботи Євроклубу на 2009-2010 роки:

  • вивчення культури і традицій міста-побратима Тукумса;
  • проблеми і перспективи у сфері енергозбереження;
  • вивчення прав захисту споживачів;
  • створення власної веб-сторінки в Інтернеті.

На заході був обраний Президент Євроклубу, який буде відповідати за діяльність клубу в цілому, а після офіційної частини всі пригощалися ювілейним тортом, який символізує народження нового євроклубу.

Євроклуб “Мрія” готовий співпрацювати з іншими євроклубами, запрошує ділитися інформацією, а також шукає партнерів для втілення в життя цікавих заходів для розвитку місцевої громади.

Клуб висловлює подяку Харківському євроклубу та Центру Європейської Інформації, які допомогли в організаційних питаннях, плануванні роботи, виробленні стратегії діяльності, поділилися досвідом та матеріалами про євроінтеграційні процеси.

Центри європейської інформації (ЦЄІ) працюють на базі обласних універсальних наукових бібліотек за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Координати Євроклубу “Мрія”:

Ізюмський професійний ліцей, вул. Лізи Чайкіної, 24, м. Ізюм, Харківська обл., 64306
тел.: +38 05743 2 11 00, е-mail:
izum_plicey@mail.ru

директор – Колесник Любов Василівна, прес-секретар клубу — Богдан Гудков

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: