У Кам’янець-Подільському навчали принципам, методам та формам професійного управління будинками ОСББ

17-18 вересня 2010 року у Кам’янець-Подільському відбувся навчальний семінар на тему: „Професійне управління житловими будинками ОСББ”.

17-18 вересня 2010 року Львівська громадська організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» провела у Кам’янець-Подільському навчальний семінар, присвячений принципам, методам та формам професійного управління будинками ОСББ.

У семінарі взяли участь представники органів місцевого самоврядування Кам’янець-Подільського та керівники ОСББ міста.

Семінар відбувся за фінансової підтримки міжнародного фонду „Відродження” у рамках програми „Local government and public reform initiative”.

З привітаннями перед початком роботи семінару виступили представники Кам’янець-Подільської міської ради: Дибаш Віктор, заступник міського голови, Акимович Сергій, депутат Кам’янець-Подільської МР, голова комісії ЖКГ та Григоренко Ігор, голова Асоціації ОСББ м. Кам’янець-Подільського.

Практичні та теоретичні навчання з проблем управління, утримання та фінансово-бухгалтерського обслуговування житлових будинків та отримання прибудинкових територій у власність або в оренду проводили, зокрема, В.Бригілевич – голова правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», м. Львів, Б. Кіндрацький – експерт ЛГО «ЦДМС» з питань земельних ресурсів, приватизації і передачі прибудинкових територій ОСББ, В. Шишко – викладач Львівського національного університету внутрішніх справ, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань автоматизації бухгалтерських розрахунків і автоматизованих систем нарахування платежів, В. Бернадський – викладач техніко-економічного коледжу національного університету „Львівська політехніка”, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань технічного обслуговування будинків.

На семінарі доповідачі представили свої напрацювання щодо проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків, надали цінні практичні навички та поради щодо правових аспектів успішного отримання прибудинкової території навколо своїх будинків в довгострокову оренду або й у власність мешканців будинку ОСББ. Учасники семінару також ознайомились з кращими практиками вітчизняного та зарубіжного досвіду проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків.

Проведення навчального семінару мало на меті практичну підтримку активних ОСББ в Кам’янець-Подільському, надання консультацій щодо вирішення правових, економічних проблем ОСББ, інформаційну підтримку у вигляді інформаційних матеріалів, брошур, посібників з метою підвищення правової обізнаності керівників ОСББ щодо практичних аспектів діяльності ОСББ.

Метою проекту «Діяльність регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» є розбудова та покращення діяльності «Регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» у м. Львові. Основним завданням центру є навчально-інформаційна робота в західному регіоні України для керівників ОСББ, керівників комунальних підприємств та управляючих фірм на основі проведення 3-4 денних навчальних семінарів у партнерських містах Західної України, а також надання консультацій фахівцями Центру (телефон, Інтернет, практичні заняття).

Контактна особа: Володимир Бригілевич, тел: 032 235 48 68

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: