У Горлівці відбувся форум ОСН

У місті Горлівка (Донецька область) 29 січня відбувся I Міський форум органів самоорганізації населення (ОСН)

У місті Горлівка (Донецька область) 29 січня відбувся I Міський форум органів самоорганізації населення (ОСН). Захід провела Асоціація Горлівської Громади “Відродження та Розвиток” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.
 
Галина Синюгіна, секретарка Центральноміської адміністрації міської ради, розповіла, що ОСН беруть активну участь у конкурсах мініпроектів, провадять роз’яснювальну роботу серед мешканців і підприємств, залучають кошти на місцеві проекти, організовують суботники.
 
Заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Ніна Дідок поінформувала, що департамент розробив проект рішення щодо управителів будинку. Згідно з документом, управителів обиратимуть мешканці багатоповерхового будинку на загальних зборах. Він матиме право затверджувати виконану роботу чи надану послугу, контролювати її якість, вносити пропозиції щодо поліпшення роботи підрядників і виконавців житлово-комунальних послуг.

Людмила Солянова, начальниця відділу з питань соціального захисту населення міської ради, розповіла про роботу “Мобільного соціального офісу”. Його створено для комплексного виїзного обслуговування населення при Калінінському, Микитівському й Центральноміському управліннях праці та соціального захисту населення міської ради.
 

Контакти:
Асоціація Горлівської Громади “Відродження та розвиток”
Надія Опалюк
050 478 65 76
geagolovkina@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: